Meny

Kontakt

För att komma i kontakt med Lotsen – maila oss eller ta kontakt med enskild medarbetare.

Kontakta oss via e-post: lotsen@orebro.se

Enhetschef

Berit Olsson
E-post: berit.olsson@orebro.se
Telefon: 019-21 65 68

Specialpedagoger

Marie Andersson
E-post: marie.andersson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 64

Katarina Forsberg
E-post: katarina.forsberg@orebro.se
Telefon: 019-21 64 36

Staffan Karlsson
E-post: staffan.karlsson@orebro.se
Telefon: 019-21 43 96

Cecilia Ljungström
E-post: cecilia.ljungstrom@orebro.se
Telefon: 019-21 55 93

Marianna Moqvist-Kakko
E-post: marianna.moqvist-kakko@orebro.se
Telefon: 019-21 53 96

Carin Niklasson
E-post: carin.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 37

Ida Niklasson
E-post: ida.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 62 41

Malin Nilsson
E-post: malin.d.nilsson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 79

Marianne Schvarcz
E-post: marianne.schvarcz@orebro.se
Telefon: 070-3654550

Marie Triumf
E-post: marie.triumf@orebro.se
Telefon: 019-21 44 28

Logopeder

Gustaf Classon
E-post: gustaf.classon@orebro.se
Telefon: 019-21 60 80

Louise Kjellson
E-post: louise.kjellson@orebro.se
Telefon: 019-21 67 61

Helena Wilkås
E-post: helena.wilkas@orebro.se
Telefon: 019-21 12 77

Kuratorer

Linda Gustafsson
E-post: linda.a.gustafsson@orebro.se
Telefon: 019-21 55 90

Ewa Ottonius
E-post: ewa.ottonius@orebro.se
Telefon: 019-21 13 88

Lars Risberg
E-post: lars.risberg@orebro.se
Telefon: 019-21 41 34

Pedagoger

Andreas Magnusson
E-post: andreas.e.magnusson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 43

Anders Bergmark
E-post: anders.bergmark@orebro.se
Telefon: 019-21 62 07

Annelie Steen
E-post: annelie.steen@orebro.se
Telefon: 019-21 55 92

Senast uppdaterad: 27 september 2019

Publicerad: 15 januari 2019

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 7-17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl.10-17

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se