Gå till innehåll

På orebro.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vad är cookies? Jag förstår

För att komma i kontakt med Lotsen – maila oss eller ta kontakt med enskild medarbetare.

Kontakta oss via e-post: lotsen@orebro.se

Enhetschef

Berit Olsson
E-post: berit.olsson@orebro.se
Telefon: 019-21 65 68

Marie Andersson
E-post: marie.andersson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 64

Katarina Forsberg
E-post: katarina.forsberg@orebro.se
Telefon: 019-21 64 36

Cecilia Ljungström
E-post: cecilia.ljungstrom@orebro.se
Telefon: 019-21 55 93

Marianna Moqvist-Kakko
E-post: marianna.moqvist-kakko@orebro.se
Telefon: 019-21 53 96

Carin Niklasson
E-post: carin.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 37

Ida Niklasson
E-post: ida.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 62 41

Malin Nilsson (tjänstledig våren 2022)
E-post: malin.d.nilsson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 79

Sofie Norelius
E-post: sofie.norelius@orebro.se
Telefon: 019-21 39 90

Marie Triumf
E-post: marie.triumf@orebro.se
Telefon: 019-21 44 28

Gustaf Classon
E-post: gustaf.classon@orebro.se
Telefon: 019-21 60 80

Helena Wilkås
E-post: helena.wilkas@orebro.se
Telefon: 019-21 12 77

Ivan Vojnovic
E-post: ivan.vojnovic@orebro.se
Telefon: 019-21 19 21

Linda Gustafsson
E-post: linda.a.gustafsson@orebro.se
Telefon: 019-21 55 90

Rickard Jansson
E-post: rickard.jansson@orebro.se
Telefon: 019-21 37 73

Ewa Ottonius
E-post: ewa.ottonius@orebro.se
Telefon: 019-21 13 88

Lars Risberg (tjänstledig)
E-post: lars.risberg@orebro.se
Telefon: 019-21 41 34

Andreas Magnusson
E-post: andreas.e.magnusson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 43

Anders Bergmark
E-post: anders.bergmark@orebro.se
Telefon: 019-21 62 07

Charlotta Björkdahl
E-post: charlotta.bjorkdahl@orebro.se
Telefon: 019-21 12 99

Senast uppdaterad:

Publicerad:

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Tack för ditt svar!

Tack för ditt svar!

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommuns servicecenter

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 8-16.30

Besöksadress: Näbbtorgsgatan 10

Öppettider: Vardagar kl. 10-16

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se